هزینه ارسال محصولات ارگانیک

ما در هایپرارگانو می کوشیم تا بهترین محصولات را تهیه کرده و محصولات ارگانیک و سالم را در کمترین زمان  و با بهترین کیفیت به دست شما برسانیم. برای این مهم، دانستن و رعایت نکات زیر کمک می کند تا هر دوی ما کیفیت خدمات بهتری را تجربه کنیم. سفارش ها بر اساس مقصد به سه نوع اصفهان، تهران و سراسر کشور تقسیم می شوند. در زیر ویژگی های هر یک را می بینید:

سفارش های داخل شهر اصفهان

اگر شما ساکن شهر اصفهان هستید می توانید سفارش خود را با پیک دریافت کرده و زمان تحویل آن را انتخاب کنید.

اگر سفارش شما فراتر از 400 هزار تومان باشد، ارسال برای شما رایگان خواهد شد.

هزینه ارسال برای مبالغ زیر 400 هزار تومان به صورت ثابت 25 هزار تومان است و نیز زمان ارسال آن حداکثر تا 24 ساعت کاری می‌باشد.

ما همواره تلاش می‌کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان هایپر ارگانو ، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت، همچنین چنان چه قصد دارید سفارش خود را در بازه زمانی معینی دریافت کنید می‌‏‌توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن سفارش خود را هنگام ثبت آن در  قسمت توضیحات در مرحله اطلاعات سفارش، اعلام کنید. هایپرارگانو همه تلاش خود را می‏‌کند تا سفارش حدود ساعت درخواستی به دست شما برسد.

ارسال کالا برای تهران 

سفارشات بالای 700 هزار تومان برای شهر تهران ارسال رایگان می شود.

ارسال کالا به سراسر کشور

سغارشات بالای 1 میلیون تومان برای سراسر کشور رایگان ارسال می شود.

ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده اصفهان می‌‌باشد از طریق پست ویژه و پست پیشتاز و باریری صورت می‌پذیرد .

زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 24 – 48 ساعت برای پست ویژه و 5 روز برای پست پیشتار زمان می برد .

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس سامانه رهگیری محصولات پستی پیگیری کنید.

مسئولیت چک کردن اجناس ارسالی با آنچه سفارش داده اید با شما مشتری گرامی است و در صورت وجود مغایرت باید همانجا به پیک اطلاع دهید.

ارسال به خارج از اصفهان

ارسال به خارج از اصفهان به دو صورت است: الف- سفارش شما بدون کالای یخچالی است ب) سفارش شما دارای کالای یخچالی است.

اگر سفارش شما فاقد مواد یخچالی باشد بسته‌ی شما توسط پست ارسال خواهد شد و شما بابت آن هزینه ثابتی می پردازید و چند روز بعد سفارش خود را درب منزل تحویل می‌گیرید.

اگر سفارش شما دارای مواد یخچالی باشد بسته‌ی شما توسط ترمینال اتوبوسرانی ارسال خواهد شد . در این حالت هزینه‌ی ثابتی از شما بابت بسته‌بندی با کلد باکس و ارسال از انبار به ترمینال با پیک و هزینه باربری تا شهر شما و هزینه پیک از ترمینال تا درب منزل گرفته خواهد شد .

neonbrand-394691-unsplash